You are here: Home » Cena zielonej kawy a odchudzanie

Cena zielonej kawy a odchudzanie

Zielona kawa dostępna zarówno w sklepach stacjonarnych jak i Internetowych to prawdziwy, cenowy zawrót głowy. Praktycznie dzień w dzień do sprzedaży trafiają nowe specyfiki – każdy z nich różni się przede wszystkim ceną. Który wybrać?

W przypadku zielonej kawy i suplementów z nią związanych niestety sytuacja jest prosta, w większości przypadków cena przekłada się na jakość. Oznacza to, że im droższy specyfik, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie on działał zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wynika to przede wszystkim z ilości ekstraktu z zielonej kawy zawartego w jednej tabletce. Oczywiście na popularnych serwisach aukcyjnych ceny zaczynają się już od kilku złoty. W przypadku tego typu produktów, albo skład zawiera bardzo mało cennych składników, albo producent w ogóle nie podał go do wiadomości. Na rynku dostępne są również suplement diety z zieloną kawę, które kosztują nawet kilkaset złotych. Również w przypadku tych najdroższych specyfików nie mamy pewności, czy spadek masy ciała będzie udany. Ile, zatem powinien kosztować idealny suplement?

Cena dobrego i wartościowego suplementu diety waha się od 80 do 190 złotych za opakowanie. Wszystko powyżej tej kwoty to zwykłe naciągactwo i chwyt marketingowy. Natomiast produkty dostępne w cenie niższej niż 80 zł zawierają niezwykle niskie stężenie ekstraktu z zielonej kawy, przez co same z siebie są nieskuteczne. Pamiętajmy, że za utratę masy ciała odpowiadają ściśle określone składniki. Czym więcej bodźca, tym reakcja będzie silniejsza i stracimy więcej kilogramów.

Jeżeli zastanawiasz się, jaki suplement diety z zieloną kawą wybrać, poczytaj więcej na naszej stronie. Opisaliśmy najlepsze i najbardziej wartościowe produkty dostępne na naszym rynku. Jeżeli nie musisz przepłacać to tego nie rób, oszczędzone pieniądze wydaj na nową sukienkę, w której będziesz szaleć jak już schudniesz.