You are here: Home » O portalu

O portalu

Witajcie na naszej stroni. Reprezentujemy wiecznaplaneta.pl i od wielu lat interesujemy się zagadnieniem zdrowej i bezpiecznej diety. Zarówno nasze życie prywatne jak i zawodowe związane jest z badaniami nad działaniem suplementów dostępnych na polskim rynku. Kilka lat temu ukończyliśmy Dietetykę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i od tego czasu badamy skład oraz działanie specyfików na odchudzanie.

Odchudzanie nie jest rzeczą prostą. Nadwaga spędza sen z oczu wielu osobom, niezależnie od płci oraz wieku. Jako, że nie każdy wie jak walczyć z dodatkowymi kilogramami, postanowiłam podzielić się z Wami swoją wiedzą. Na stronie ten znajdziecie praktyczne wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania, sportu oraz fitness, suplementów diety oraz wszystkiego, co jest związane z dietą.

Wymarzona sylwetka jest marzeniem każdego z nas. Niestety, zdrowy i szczupły wygląd wymaga niemałej pracy oraz wielu wyrzeczeń.

Dodatkowo na naszej stronie znajdziecie ranking najlepszych suplementów diety. Staraliśmy się jak najdokładniej opisać dany produkt, uwzględnić jego skład i działanie na organizm. Pamiętajmy, że nie każdy specyfik na odchudzanie jest zdrowy, niektóre mogą wyrządzić nam znaczną krzywdę. Dlatego też przed zakupem danego produktu, warto przeczytać kilka niezależnych opinii.

Zapraszamy Was do czytania. Mamy nadzieję, że moje porady sprawią, że osiągniecie wymarzoną sylwetkę! Podzielcie się swoimi osiągnięciami w komentarzach!