You are here: Home » Opinie o zielonej kawie

Opinie o zielonej kawie

Jesteś ciekawy bądź ciekawa, co inni sądzą na temat suplementów diety zawierających ekstrakt z zielonej kawy? Niewątpliwie zdania są podzielone – jedni z entuzjazmem mówią o cudownych właściwościach tych specyfików, inni narzekają na pieniądze wyrzucę w błoto. To, co można śmiało stwierdzić to fakt, iż pozytywnych opinii jest dużo więcej, aniżeli tych negatywnych. Większość osób, które narzekają na brak rezultatów zdecydowały się na zakup środków z dolnej półki, a więc takich, które nie kosztują w sklepie więcej niż 30 złotych. Ci, którzy zauważyli u siebie spadek masy ciała postanowili wypróbować nieco droższe suplementy, takie, których cena znacznie przekracza 100 złotych.

Nie ma lepszego i bardziej zaufanego źródła o właściwościach zielonej kawy, aniżeli wypowiedzi samych jej konsumentów. Pewna Internautka napisała: „Ja zdecydowanie polecam zieloną kawę! Sama stosuję, choć nie mam nadwagi. Te tabletki są bezpieczne, bo to nic innego jak ekstrakt z zielonej kawy. To tak jak byś zażywała skrzyp polny na włosy i paznokcie. Nie są to natomiast stricte tabletki na odchudzanie, bo zielona kawa posiada też inne właściwości, niż spalanie tłuszczu. A że i tego pilnują, bo nieestetyczne grudki na udach, popularnie zwane cellulitem, też są mniejsze. Kluczowy jest tutaj kwas chlorogenowy 🙂 Możesz spróbować jeszcze innych miksów np. połączenie zielonej herbaty z zieloną kawą.” Oczywiście należy się zgodzić z faktem, że suplementy zawierające zieloną kawę są bezpieczne dla naszego organizmu. Wynika to z ich naturalnego składu.

Zanim jednak rzucimy wszystko i popędzimy do najbliższego sklepu zakupić paczkę suplementu z zieloną kawą, warto mieć na uwadze, że sam ekstrakt nie przyczyni się do cudów w naszym organizmie. „Zielona kawa, jest taka sama jak inne kawy wszystkim znane, tyle, że przed obróbką termiczną. Ma ona w sobie kwas chlorogenowy odpowiedzialny za obniżenie wchłania cukru i właściwy metabolizm, Jednak sama kawa jak i wszystkie inne składniki nie doprowadzą do tego, że zaczniemy chudnąć. Chodzi o połączenie diety i ćwiczeń – wtedy taka kawa może być bardzo pomocna.” Oto wypowiedź Internauty, z którą się w pełni zgadzamy. Tylko odpowiednio dobrany suplement z dużą zawartością zielonej kawy (obecnie najwięcej na rynku ma Green Coffee 5K), ćwiczenia oraz zbilansowana dieta sprawią, że stracimy wszystkie nadprogramowe kilogramy.

„Ja osobiście nie polecam tego specyfiku, znam kilka osób, które go stosowały bez żadnych efektów. To jawne oszustwo! Bez ćwiczeń i diety nic nie zdziałacie, nie ma diety cud, ani magicznych tabletek.” Tutaj anonimowy Internauta nie zachwala ekstraktu z zielonej kawy, aczkolwiek w tym, co napisał jest wiele prawdy. Ćwiczenia i odpowiednia dieta to podstawa, by zgubić zbędne kilogramy. Suplement diety z zieloną wspomaga proces odchudzania, przyspiesza metabolizm, hamuje łaknienie etc., ale niezależnie jak drogi kupimy, nie schudnie on za nas.